15 نوع لباس که هر دختری به آن نیاز دارد

1. لباس سارافون غیر رسمی:
پوشیدن لباس های ماکسی بسیار سرگرم کننده است. آنها راحت و بسیار زنانه هستند. این لباس می تواند در همه تیپ های اندام نسبتاً خوب به نظر برسد. اگر لباس شما خیلی گشاد است، می توانید از یک کمربند برای برجسته کردن کمر خود استفاده کنید. خانم‌های قدبلند می‌توانند به سراغ تخت‌های گلادیاتوری بروند تا با لباس‌های ماکسی همراه شوند. دختران کوتاه قدتر می توانند کفش های پاشنه دار بپوشند و به دنبال لباس هایی با رنگ های تک رنگ و طرح های کوچکتر باشند.

2. لباس میدی:
لباس‌های میدی ممکن است برای دختران کوتاه‌قد مناسب نباشند، اما اگر قد بلند و لاغری دارید، این لباس‌ها می‌توانند واقعاً برای شما خوب به نظر برسند. می‌توانید آن‌ها را با آپارتمان‌های مورد علاقه‌تان و یک کیف استریت ست کنید.

3. لباس اسلیپ:
لباس‌های اسلیپ واقعا جذاب به نظر می‌رسند و می‌توان آن‌ها را خیلی راحت بالا یا پایین کرد. می‌توانید آن‌ها را همان‌طور که هست با یک جفت صندل بنددار بپوشید یا می‌توانید با کت‌های شیک آن‌ها را لایه‌بندی کنید.

4. لباس توری:
یک لباس توری کلاسیک برای درخشش نیازی به لوازم جانبی ندارد. توری یا توری پیچیده ترین و پر زرق و برق ترین پارچه است. با توجه به سلیقه خود می توانید قد کوتاهتر یا بلندتر را انتخاب کنید. یک رنگ لب پررنگ بپوشید و کفش مورد علاقه خود را با آن همراه کنید.

5. زیباترین مدل تونیک زنانه:
برای روزهای گرم تابستان، هیچ چیز بهتر از یک سارافان عشوه گر نیست. برای داشتن ظاهری شاد و لاستیک می توانید به سراغ لباس مجلسی، خطوط لبه دار یا شکاف ران بروید. بقیه چیزها را معمولی نگه دارید و بگذارید لباس شما حرف بزند.

6. لباس مجلسی تا کف:
لباس مجلسی بلند
یک لباس ساده تا کف با رنگی جسورانه می تواند شما را در کمترین زمان آراسته نشان دهد. یکی را انتخاب کنید که به خوبی با فرم بدن شما مطابقت داشته باشد. تمام آرایش را انجام دهید تا یک بیانیه چشمگیر و جسورانه ارائه دهید. در این میان یه نگاهی به کاور مبل سلطنتی داشته باشیم

7. لباس گلدار:
لباس گلدار
تابستان ها بدون اضافه شدن یک لباس گلدار ناقص است. می‌توانید به دنبال طرح‌های گل‌دار بزرگ‌تر و پررنگ‌تر بروید یا می‌توانید لهجه‌های ظریف گلی را در لباس خود انتخاب کنید.

8. لباس کوتاه:
لباس کوچک
یک لباس کوچک برای آن کوکتل های آخر هفته یا یک شب بیرون رفتن با گروه دخترتان مناسب است. لباس های کوچک برای خانم های ریزه اندام عالی هستند زیرا پاهای آنها را برجسته می کنند و آنها را بلندتر نشان می دهند. لباس‌های کوتاه برای خانم‌های قد بلند نیز عالی هستند زیرا می‌توانند پاهای بلندشان را به‌خوبی نشان دهند.

9. لباس دوخت تا زانو:
لباس دوخت تا زانو
برای تمام گردش های رسمی خود به دنبال یک لباس کلاسیک متناسب با طول زانو باشید. شما می توانید آنها را در چاپ یا هر رنگ ثابت انتخاب کنید. می توانید با پوشیدن یک کت دوزی بر روی لباس، ضریب رسمی را افزایش دهید.

10. لباس گشاد:
لباس گشاد
یک لباس می تواند در هر جایی، اطراف بازو، ناحیه سینه یا زیر کمربند، جرقه داشته باشد. این نوع لباس برای پنهان کردن عیوب مانند بازوهای شل، سینه بزرگتر یا کوچکتر، چربی نوزاد در اطراف شکم و حتی ران های سنگین به دلیل قرار گرفتن فلرها مناسب است.

11. لباس شیفت/ذوزنقه:
لباس Shift
شما همچنین می توانید به دنبال لباس های شیفت با رنگ های شاد و پر جنب و جوش باشید که برای تابستان مناسب هستند. این لباس ها برای فرم بدن سیب و فرم بدن گلابی نیز به خوبی کار می کنند.

12. لباس پیراهن:
لباس پیراهن
لباس های پیراهن جدیدترین مد هستند. آنها در طرح ها و پارچه های مختلف وجود دارند. شما می توانید این لباس ها را با کفش، پاشنه یا تخت بپوشید و همچنین واقعاً بی دردسر به نظر برسید.

13. لباس مشکی کوچک:
LBD
مشکی برای هر چهره و هر تیپ بدنی رنگی جذاب است. شما می توانید ظاهری کاملا مشکی بپوشید یا می توانید با استفاده از لوازم جانبی مانند کیف، کفش، گردنبند یا گوشواره، رنگ هایی را به LBD اضافه کنید.

14. لباس مهمانی:
لباس مهمانی
لباس مهمانی چیزی است که شما به راحتی آن را می پوشید و تبدیل به بحث شهر می شوید. این می تواند طول زمین یا یک لباس کوتاه باشد! لباسی را انتخاب کنید که نیازی به لوازم جانبی فانتزی نداشته باشد. این نوع لباس را با تلمبه های مورد اعتماد و آرایش ظریف خود بپوشید. در این میان یه نگاهی به قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری داشته باشیم

15. لباس بدن:
لباس تنگ
اگر هیکلی دارید که باید به رخ بکشید، پس به دنبال لباس های بدنی نباشید. آنها هر انحنای بدن را برجسته می کنند و بسیار حساس و لاستیک به نظر می رسند.

  • منابع:
  1. 15 Types of Dresses Every Girl Needs
  • تبلیغات:
  1. استفاده از این سارافون دخترانه برای مجالس
  2. آمار پوشش سارافون دخترانه در کشور
  3. بهترین سارافون دخترانه چه رنگی است؟
  4. دوخت سارافون دخترانه به چه صورت است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.