فریم عینک ژله ای که ابعاد آن در شرایط آب و هوایی مختلف تغییر می کند

هنگام خرید یک فریم عینک ژله ای جدید، نکات مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. با توجه به این موارد می توانید مناسب ترین و ایده آل ترین فریم عینک را برای خود بیابید.

بسته به نوع کمک بینایی مورد نیاز، دو معیار کاملاً متفاوت ممکن است برای فریم عینک ایده آل (مثلاً برای لنزهای پیشرونده) اعمال شود، اما به عنوان یک قانون ساده، اندازه مطلوب فریم عینک ترکیبی از دو عامل است: فاصله مردمک و اندازه حدقه چشم.

قسمت بالایی فریم باید زیر ابرو و بالای چین پلک باشد و این بهترین دید را ارائه می دهد زیرا لبه قاب یا پنجره ها بدون مانع است و برای تناسب مناسب، فریم‌های عینکی را توصیه می‌کنیم که پهن‌تر از صورت استفاده‌کننده نباشد و کاربر از وسط عدسی‌های عینک نگاه کند.

در واقع، بینایی‌شناس شما خوشحال می‌شود زمانی که عینک شما در حال “سفت شدن” است، کمک کند – آنها معمولاً این کار را می‌کنند، حتی اگر شما آنها را از آنها خریداری نکرده باشید.

فریم عینک دیور

عینک بچه گانه

راحت و همیشه ایمن در محل بدون لیز خوردن: قاب مناسب یکی از مهمترین معیارها در هنگام تنظیم عینک برای کودکان نیز می باشد و در اینجا چند نکته برای بهترین مدل عینک آورده شده است.

میدان دید گسترده در عینک های گرد ثابت شده است که انتخاب خوبی برای عینک های کودکانه است، زیرا کودکان همیشه دوست دارند از فریم آن نگاه کنند و اگر فریم های عینک فلزی را ترجیح می دهید، می توانید از گزینه موسوم به “کامل دماغه” نیز استفاده کنید: دو پلاک سیلیکونی به هم متصل که بر روی پل بینی قرار می گیرند و تناسب بسیار راحتی را ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.