استفاده از مواد شوینده فله ای در صنعت ساختمان سازی

اگر به راه‌حل‌های DIY علاقه‌مند هستید، چیزی به نام مواد شوینده فله ای را در نظر بگیرید، یکی از جالب‌ترین شوینده‌های لباسشویی که در سال‌های اخیر وارد بازار شده است.

مواد شوینده فله ای روی درختان هیمالیا رشد می کنند و در واقع آجیل نیستند بلکه توت هستند، بنابراین کسانی که به آجیل آلرژی دارند جای نگرانی ندارند.

توت های صابون دارای پوشش طبیعی از ماده ای به نام ساپونین هستند که در آب حل می شود و مانند مواد شوینده تجاری در ماشین لباسشویی شما عمل می کند. اما روی لباس ها ملایم ترند و به طور طبیعی پارچه را نرم می کنند.

مواد شوینده فله ای به شما امکان می دهد تأثیر لباس های شسته شده خود را کاهش دهید، زیرا انرژی بسیار کمتری برای پردازش، حمل و بسته بندی انواع توت های صابون نسبت به مواد شوینده مایع یا پودری مورد نیاز است.

آنها را می توان بارها مورد استفاده مجدد قرار داد، بنابراین لباس های شسته شده شما می توانند با حداقل 9 سنت در هر بار تمیز شوند.

توجه داشته باشید که توت‌های کامل همیشه در بسیاری از واشرهای با راندمان بالا (HE) به خوبی کار نمی‌کنند، بنابراین سازندگان آجیل‌های اکو یک محصول مایع ساخته شده از آجیل صابونی دارند که برای آن ماشین‌ها توصیه می‌کنند.

من همیشه به دنبال راه‌هایی برای کوچک‌تر کردن ردپای اکولوژیکی خانواده‌ام هستم، بنابراین مواد شوینده فله ای را بسیار جذاب می‌دانم.

من یک واشر با بار جلو دارم، بنابراین فرم مایع محصول را به جای شوینده گیاهی معمولم امتحان کردم و از نتایج بسیار راضی بودم. لباسم تمیز و تازه بود و اصلا بویی نداشت که بوی تمیزی باید داشته باشه!

اما این محصولات فرآوری‌نشده هستند که فکر می‌کنم برای بریدن بسته‌بندی فوق‌العاده هستند، بنابراین از این آموزش برای ساختن مواد شوینده فله ای خودم در آینده استفاده خواهم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.